SÜNDMUSE VISUAALNE KOKKUVÕTE

Joonmeedia visuaalne kokkuvõte muudab konverentsi, seminari või muu sündmuse osalejate jaoks meeldejäävamaks ja huvitavamaks.

Jäädvustame teie kohtumise, seminari, töötoa või konverentsi olulisimad mõtted ja ideed inspireerivas visuaalses keeles. Joonistame suurele alusele (ca 100x140cm), paberpannoole (ca 90cm kõrge ja nii pikk kui vaja) või digilauaga (mida saab projitseerida suurele ekraanile). Graafiliselt visualiseeritud kokkuvõte on eriti kasulik sündmustel, kus on oluline kaasamine, nähtavad tulemused ja tervikpildi nägemine. Põhiline kasu, mida pakume, on see, et muudame sündmuse meeldejäävamaks, huvitavamaks ja järelvaadatavaks (jagatavaks erinevates veebikanalites).

Vaata allpool ka kaasava joonistamise kohta >>

Kirjuta joonmeedia@gmail.com või helista +3725069934 ja uuri täpsemalt visuaalse kokkuvõtte kohta!

Joonmeedia sündmuse visuaalse kokkuvõtte joonistamise näiteid:

kaasav joonistamine, visuaalne kokkuvõte, suur pilt, üritusel joonistamine

KAASAV JOONISTAMINE

Joonmeedia kaasav joonistamine on meetod, kus sündmusel osalejad tulevad ise joonistajaga rääkima oma ideedest, mille meie kohe üles joonistame. Selleks tuleb välja mõelda üks kindel teema, mille kohta osalejad oma arvamust avaldavad. Näiteks, kui teema on “Minu unistuste organisatsioon”, siis osalejad räägivad kordamööda joonistajale oma unistuse, mille me samal hetkel pildile joonistame. Selleks, et kaasava joonistamise protsess toimiks sujuvalt, soovitame tellija poolt kaasata ühe inimese, kes kutsub inimesi oma ideid jagama ja juhatab neid joonistaja juurde. 

Kui on küsimusi, siis uuri meilt täpsemalt kaasava joonistamise kohta!

Joonmeedia kaasava joonistamise näiteid: